Produkte > LUMEL > B6 10060A0D0100M0
B6  10060A0D0100M0
B6 10060A0D0100M0 LUMEL
B2_B3_B4_B5_B6_data_sheets.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Shunts
Description: Current shunt; 60A; Class: 0.2; 100mV
Voltage drop: 0.1V
Current rating: 60A
Accuracy class: 0.2
Type of test accessories: current shunt
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B6 10060A0D0100M0 LUMEL
Category: Shunts, Description: Current shunt; 60A; Class: 0.2; 100mV, Voltage drop: 0.1V, Current rating: 60A, Accuracy class: 0.2, Type of test accessories: current shunt.