Produkte > TDK > B62152P0008X030
B62152P0008X030
B62152P0008X030 TDK
double_aperture_cores.pdf
Hersteller: TDK
Description: FERRITE CORE 2 HOLE 3.1UH N30
Packaging: Box
Tolerance: ±30%
Material: N30
Length: 0.144" (3.65mm)
Width: 0.085" (2.15mm)
Height: 0.100" (2.54mm)
Core Type: Multi-Hole (2)
Inductance Factor (Al): 3.1 µH
Initial Permeability (µi): 4300
Finish: Parylene
Gap: Ungapped
Part Status: Active
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.78
Effective Length (le) mm: 3.7
Effective Area (Ae) mm²: 2.1
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 7.8
auf Bestellung 82321 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B62152P0008X030 TDK
Description: FERRITE CORE 2 HOLE 3.1UH N30, Packaging: Box, Tolerance: ±30%, Material: N30, Length: 0.144" (3.65mm), Width: 0.085" (2.15mm), Height: 0.100" (2.54mm), Core Type: Multi-Hole (2), Inductance Factor (Al): 3.1 µH, Initial Permeability (µi): 4300, Finish: Parylene, Gap: Ungapped, Part Status: Active, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.78, Effective Length (le) mm: 3.7, Effective Area (Ae) mm²: 2.1, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 7.8.