Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72205S0131K111
B72205S0131K111
B72205S0131K111 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 205V 400A DISC 5MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 4.2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225.5 V
Varistor Voltage (Min): 184.5 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 135 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72205S0131K111 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 205V 400A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 4.2J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225.5 V, Varistor Voltage (Min): 184.5 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 135 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72205S0131K111
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72205S0131K111 B72205S0131K111 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 130VAC 10% 5mm StandarD