Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72205S0600K311
B72205S0600K311
B72205S0600K311 EPCOS - TDK Electronics
B72205S600K311.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 2.2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Capacitance @ Frequency: 250 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72205S0600K311 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 100V 400A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 2.2J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 110 V, Varistor Voltage (Min): 90 V, Varistor Voltage (Typ): 100 V, Maximum AC Volts: 60 V, Maximum DC Volts: 85 V, Capacitance @ Frequency: 250 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72205S0600K311
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72205S0600K311 B72205S0600K311 Hersteller : EPCOS / TDK B72205S600K311.pdf Varistors 60VAC 10% 5mm StandarD