Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72210S0441K331
B72210S0441K331
B72210S0441K331 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 47J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 786.5 V
Varistor Voltage (Min): 643.5 V
Varistor Voltage (Typ): 715 V
Maximum AC Volts: 440 V
Maximum DC Volts: 585 V
Capacitance @ Frequency: 158 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72210S0441K331 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 47J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 786.5 V, Varistor Voltage (Min): 643.5 V, Varistor Voltage (Typ): 715 V, Maximum AC Volts: 440 V, Maximum DC Volts: 585 V, Capacitance @ Frequency: 158 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72210S0441K331
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72210S0441K331 B72210S0441K331 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 440VAC 10% 10mm StandarD