Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72210S0500K531
B72210S0500K531
B72210S0500K531 EPCOS - TDK Electronics
B72210S500K531.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 8.4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V
Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72210S0500K531 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 8.4J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 90.2 V, Varistor Voltage (Min): 73.8 V, Varistor Voltage (Typ): 82 V, Maximum AC Volts: 50 V, Maximum DC Volts: 65 V, Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72210S0500K531
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72210S0500K531 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD-1317152.pdf Varistors 10mm / 50v