Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72210S0600K501
B72210S0600K501
B72210S0600K501 EPCOS - TDK Electronics
B72210S600K501.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 100V 2.5KA DISC 10MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 10J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Capacitance @ Frequency: 870 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 2651 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72210S0600K501 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 100V 2.5KA DISC 10MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 10J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 110 V, Varistor Voltage (Min): 90 V, Varistor Voltage (Typ): 100 V, Maximum AC Volts: 60 V, Maximum DC Volts: 85 V, Capacitance @ Frequency: 870 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72210S0600K501
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72210S0600K501 B72210S0600K501 Hersteller : EPCOS / TDK B72210S600K501.pdf Varistors 60VAC 10% 10mm StandarD