Produkte > EPCOS / TDK > B72214P2681K101
B72214P2681K101
B72214P2681K101 EPCOS / TDK
siov_leaded_advanced_mp_14mm.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 680VAC 10% 14mm MP AdvanceD
auf Bestellung 2048 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214P2681K101 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 1.1KV 6KA DISC 17MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 17mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 260J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.21 kV, Varistor Voltage (Min): 990 V, Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV, Maximum AC Volts: 680 V, Maximum DC Volts: 895 V.
Weitere Produktangebote B72214P2681K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214P2681K101 B72214P2681K101 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics siov_leaded_advanced_mp_14mm.pdf Description: VARISTOR 1.1KV 6KA DISC 17MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 17mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 260J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.21 kV
Varistor Voltage (Min): 990 V
Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV
Maximum AC Volts: 680 V
Maximum DC Volts: 895 V