Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72214Q0151K101
B72214Q0151K101
B72214Q0151K101 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_EnergetiQ.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 240V 8KA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 8 kA
Operating Temperature: -45°C ~ 105°C (TA)
Energy: 85J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 264 V
Varistor Voltage (Min): 216 V
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V
Capacitance @ Frequency: 1100 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 3032 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214Q0151K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 240V 8KA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 8 kA, Operating Temperature: -45°C ~ 105°C (TA), Energy: 85J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 264 V, Varistor Voltage (Min): 216 V, Varistor Voltage (Typ): 240 V, Maximum AC Volts: 150 V, Maximum DC Volts: 200 V, Capacitance @ Frequency: 1100 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214Q0151K101 B72214Q0151K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_EnergetiQ.pdf Varistors 150VAC 10% 14mm EnergetiQ