Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72214Q0211K101
B72214Q0211K101
B72214Q0211K101 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_EnergetiQ.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 330V 8KA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 8 kA
Operating Temperature: -45°C ~ 105°C (TA)
Energy: 115J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 363 V
Varistor Voltage (Min): 297 V
Varistor Voltage (Typ): 330 V
Maximum AC Volts: 210 V
Maximum DC Volts: 270 V
Capacitance @ Frequency: 750 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214Q0211K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 330V 8KA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 8 kA, Operating Temperature: -45°C ~ 105°C (TA), Energy: 115J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 363 V, Varistor Voltage (Min): 297 V, Varistor Voltage (Typ): 330 V, Maximum AC Volts: 210 V, Maximum DC Volts: 270 V, Capacitance @ Frequency: 750 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72214Q0211K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214Q0211K101 B72214Q0211K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_EnergetiQ.pdf Varistors 210VAC 10% 14mm EnergetiQ