Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72214Q0461K101
B72214Q0461K101
B72214Q0461K101 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_EnergetiQ.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 750V 8KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 8 kA
Operating Temperature: -45°C ~ 105°C (TA)
Energy: 270J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 825 V
Varistor Voltage (Min): 675 V
Varistor Voltage (Typ): 750 V
Maximum AC Volts: 460 V
Maximum DC Volts: 615 V
Capacitance @ Frequency: 330 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 2890 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214Q0461K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 750V 8KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 8 kA, Operating Temperature: -45°C ~ 105°C (TA), Energy: 270J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 825 V, Varistor Voltage (Min): 675 V, Varistor Voltage (Typ): 750 V, Maximum AC Volts: 460 V, Maximum DC Volts: 615 V, Capacitance @ Frequency: 330 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72214Q0461K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214Q0461K101 B72214Q0461K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_EnergetiQ.pdf Varistors 460VAC 10% 14mm EnergetiQ