Produkte > EPCOS / TDK > B72214S1140K501
B72214S1140K501
B72214S1140K501 EPCOS / TDK
SIOV_Leaded_Automotive.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 14VAC 10% 14mm AEC-Q200
auf Bestellung 1094 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214S1140K501 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 4J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214S1140K501 B72214S1140K501 Hersteller : TDK SIOV_Leaded_Automotive.pdf Description: VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz