Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72214S1350K102
B72214S1350K102
B72214S1350K102 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214S1350K102 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote B72214S1350K102
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214S1350K102 B72214S1350K102 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 35VAC 10% 14mm AEC-Q200