Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72214T2251K105
B72214T2251K105
B72214T2251K105 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Housed_T14_20series.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 390V 3KA RADIAL BOX 3LD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Thermally Protected
Package / Case: Radial, Box - 3 Lead
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 100J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V
Capacitance @ Frequency: 490 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214T2251K105 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 390V 3KA RADIAL BOX 3LD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Thermally Protected, Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 100J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 320 V, Capacitance @ Frequency: 490 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72214T2251K105
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214T2251K105 B72214T2251K105 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Housed_T14_20series.pdf Varistors 250VAC 10% 14mm AdvanceD Thermofused