Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72214T2351K105
B72214T2351K105
B72214T2351K105 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Housed_T14_20series.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 560V 6KA 3SIP
Packaging: Tray
Features: Thermally Protected
Package / Case: 3-SIP
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 150J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 616 V
Varistor Voltage (Min): 504 V
Varistor Voltage (Typ): 560 V
Maximum AC Volts: 350 V
Maximum DC Volts: 460 V
Capacitance @ Frequency: 260 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72214T2351K105 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 560V 6KA 3SIP, Packaging: Tray, Features: Thermally Protected, Package / Case: 3-SIP, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 150J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 616 V, Varistor Voltage (Min): 504 V, Varistor Voltage (Typ): 560 V, Maximum AC Volts: 350 V, Maximum DC Volts: 460 V, Capacitance @ Frequency: 260 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72214T2351K105
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72214T2351K105 B72214T2351K105 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Housed_T14_20series-1624222.pdf Varistors Varistor 14mm / 350v