Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72220P3141K101
B72220P3141K101
B72220P3141K101 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_SuperioR_MP_S20.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 220V 12KA DISC 20MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 12 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 145J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
Capacitance @ Frequency: 2250 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220P3141K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 220V 12KA DISC 20MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 12 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 145J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 242 V, Varistor Voltage (Min): 198 V, Varistor Voltage (Typ): 220 V, Maximum AC Volts: 140 V, Maximum DC Volts: 180 V, Capacitance @ Frequency: 2250 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72220P3141K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220P3141K101 B72220P3141K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_SuperioR_MP_S20.pdf Varistors 140VAC 10% 20mm SuperioR MP
Produkt ist nicht verfügbar
B72220P3141K101 B72220P3141K101 Hersteller : TDK SIOV_Leaded_SuperioR_MP_S20.pdf Varistors 140VAC 10% 20mm SuperioR MP