Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72220S0301K501
B72220S0301K501
B72220S0301K501 EPCOS - TDK Electronics
siov_housed_t20_20series.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 470V 8KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 8 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 173J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 780 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220S0301K501 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 470V 8KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 8 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 173J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 780 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220S0301K501 B72220S0301K501 Hersteller : EPCOS / TDK siov_housed_t20_20series.pdf Varistors 300VAC 10% 20mm StandarD