Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72220S3131K101
B72220S3131K101
B72220S3131K101 EPCOS - TDK Electronics
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 205V 12KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 12 kA
Energy: 130J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225.5 V
Varistor Voltage (Min): 184.5 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220S3131K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 205V 12KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 12 kA, Energy: 130J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225.5 V, Varistor Voltage (Min): 184.5 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V.
Weitere Produktangebote B72220S3131K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220S3131K101 B72220S3131K101 Hersteller : EPCOS / TDK tdk_epcos09573-1.pdf Varistors 130VAC 10% 20mm SuperioR