Produkte > EPCOS / TDK > B72220S3231K101
B72220S3231K101
B72220S3231K101 EPCOS / TDK
tdk_epcos09573-1.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 230VAC 10% 20mm SuperioR
auf Bestellung 1372 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220S3231K101 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 360V 12KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 12 kA, Energy: 220J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 396 V, Varistor Voltage (Min): 324 V, Varistor Voltage (Typ): 360 V, Maximum AC Volts: 230 V, Maximum DC Volts: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220S3231K101 B72220S3231K101 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics siov_leaded_standard.pdf Description: VARISTOR 360V 12KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 12 kA
Energy: 220J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 396 V
Varistor Voltage (Min): 324 V
Varistor Voltage (Typ): 360 V
Maximum AC Volts: 230 V
Maximum DC Volts: 300 V