Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72220T0102K105
B72220T0102K105
B72220T0102K105 EPCOS - TDK Electronics
thermo-fuse-varistors-pb.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 1.8KV 6.5KA RADIAL BOX
Features: Thermally Protected
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Box - 3 Lead
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 410J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.98 kV
Varistor Voltage (Min): 1.62 kV
Varistor Voltage (Typ): 1.8 kV
Maximum AC Volts: 1 kV
Maximum DC Volts: 1.465 kV
Capacitance @ Frequency: 210 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220T0102K105 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 1.8KV 6.5KA RADIAL BOX, Features: Thermally Protected, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 410J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.98 kV, Varistor Voltage (Min): 1.62 kV, Varistor Voltage (Typ): 1.8 kV, Maximum AC Volts: 1 kV, Maximum DC Volts: 1.465 kV, Capacitance @ Frequency: 210 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72220T0102K105
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220T0102K105 B72220T0102K105 Hersteller : EPCOS / TDK epcos24090-1.pdf Varistors 1000VAC 10% 20mm ThermoFuse