Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72220T2131K105
B72220T2131K105
B72220T2131K105 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Housed_T20_20series.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 205V 10KA RADIAL BOX
Packaging: Tray
Features: Thermally Protected
Package / Case: Radial, Box - 3 Lead
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 100J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225.5 V
Varistor Voltage (Min): 184.5 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 1850 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220T2131K105 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 205V 10KA RADIAL BOX, Packaging: Tray, Features: Thermally Protected, Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 100J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225.5 V, Varistor Voltage (Min): 184.5 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 1850 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72220T2131K105
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220T2131K105 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Housed_T20_20series-1317155.pdf Varistors Varistor 20mm / 130v