Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72220T2151K101
B72220T2151K101
B72220T2151K101 EPCOS - TDK Electronics
ETFV20_Series_AdvanceD.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 240V 10KA RADIAL BOX
Packaging: Tray
Features: Thermally Protected
Package / Case: Radial, Box - 3 Lead
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 120J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 264 V
Varistor Voltage (Min): 216 V
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V
Capacitance @ Frequency: 1160 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220T2151K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 240V 10KA RADIAL BOX, Packaging: Tray, Features: Thermally Protected, Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 120J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 264 V, Varistor Voltage (Min): 216 V, Varistor Voltage (Typ): 240 V, Maximum AC Volts: 150 V, Maximum DC Volts: 200 V, Capacitance @ Frequency: 1160 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72220T2151K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220T2151K101 B72220T2151K101 Hersteller : EPCOS / TDK tdkcs16619-1.pdf Varistors 150VAC 10% 20mm