Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72220T2421K101
B72220T2421K101
B72220T2421K101 EPCOS - TDK Electronics
ETFV20_Series_AdvanceD.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 680V 10KA RADIAL BOX
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 273J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 748 V
Varistor Voltage (Min): 612 V
Varistor Voltage (Typ): 680 V
Maximum AC Volts: 420 V
Maximum DC Volts: 560 V
Capacitance @ Frequency: 420 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220T2421K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 680V 10KA RADIAL BOX, Packaging: Bulk, Features: Thermally Protected, Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 273J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 748 V, Varistor Voltage (Min): 612 V, Varistor Voltage (Typ): 680 V, Maximum AC Volts: 420 V, Maximum DC Volts: 560 V, Capacitance @ Frequency: 420 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72220T2421K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220T2421K101 B72220T2421K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Housed_ETFV20-1100861.pdf Varistors 420VAC 273J 1120V-CLAMP 10KA-P