Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72220T2681K105
B72220T2681K105
B72220T2681K105 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Housed_T20_20series.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 1.1KV 10KA RADIAL BOX
Packaging: Tray
Features: Thermally Protected
Package / Case: Radial, Box - 3 Lead
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 440J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.21 kV
Varistor Voltage (Min): 990 V
Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV
Maximum AC Volts: 680 V
Maximum DC Volts: 895 V
Capacitance @ Frequency: 340 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72220T2681K105 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 1.1KV 10KA RADIAL BOX, Packaging: Tray, Features: Thermally Protected, Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 440J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.21 kV, Varistor Voltage (Min): 990 V, Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV, Maximum AC Volts: 680 V, Maximum DC Volts: 895 V, Capacitance @ Frequency: 340 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72220T2681K105
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72220T2681K105 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Housed_T20_20series-1317155.pdf Varistors Varistor 20mm / 680v