Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72225S4131K101
B72225S4131K101
B72225S4131K101 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_SuperioR_S25.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 205V 20KA DISC 27.5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 27.5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 20 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 185J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225.5 V
Varistor Voltage (Min): 184.5 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 3800 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 134 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72225S4131K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 205V 20KA DISC 27.5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 27.5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 20 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 185J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225.5 V, Varistor Voltage (Min): 184.5 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 3800 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72225S4131K101 B72225S4131K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_SuperioR_S25.pdf Varistors 130VAC 10% 25mm SuperioR