Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72225T4211K101
B72225T4211K101
B72225T4211K101 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Housed_ETFV25.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 330V 20KA RADIAL BOX
Packaging: Bulk
Features: Thermally Protected
Package / Case: Radial, Box - 3 Lead
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 20 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 290J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 363 V
Varistor Voltage (Min): 297 V
Varistor Voltage (Typ): 330 V
Maximum AC Volts: 210 V
Maximum DC Volts: 270 V
Capacitance @ Frequency: 1245 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72225T4211K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 330V 20KA RADIAL BOX, Packaging: Bulk, Features: Thermally Protected, Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 20 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 290J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 363 V, Varistor Voltage (Min): 297 V, Varistor Voltage (Typ): 330 V, Maximum AC Volts: 210 V, Maximum DC Volts: 270 V, Capacitance @ Frequency: 1245 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72225T4211K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72225T4211K101 B72225T4211K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Housed_ETFV25.pdf Varistors 210VAC 10% 25mm