Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72225T4301K101
B72225T4301K101
B72225T4301K101 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Housed_ETFV25.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 470V 20KA RADIAL BOX
Packaging: Bulk
Features: Thermally Protected
Package / Case: Radial, Box - 3 Lead
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 20 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 410J
Part Status: Not For New Designs
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 870 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72225T4301K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 470V 20KA RADIAL BOX, Packaging: Bulk, Features: Thermally Protected, Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 20 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 410J, Part Status: Not For New Designs, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 870 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72225T4301K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72225T4301K101 B72225T4301K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Housed_ETFV25.pdf Varistors 300VAC 10% 25mm