Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72225T4321K101
B72225T4321K101
B72225T4321K101 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Housed_ETFV25.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 510V 20KA RADIAL BOX
Features: Thermally Protected
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Box - 3 Lead
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 20 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 445J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 561 V
Varistor Voltage (Min): 459 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 420 V
Capacitance @ Frequency: 750 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72225T4321K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 510V 20KA RADIAL BOX, Features: Thermally Protected, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 20 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 445J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 561 V, Varistor Voltage (Min): 459 V, Varistor Voltage (Typ): 510 V, Maximum AC Volts: 320 V, Maximum DC Volts: 420 V, Capacitance @ Frequency: 750 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72225T4321K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72225T4321K101 B72225T4321K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Housed_ETFV25.pdf Varistors 320VAC 10% 25mm