Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72240L0131K102
B72240L0131K102
B72240L0131K102 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Strap_LS40.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 130VRMS 40MM W/STR TABS
Packaging: Box
Package / Case: Square 37.5mm, Tabs
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Surge: 40 kA
Energy: 310J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225.5 V
Varistor Voltage (Min): 184.5 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72240L0131K102 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 130VRMS 40MM W/STR TABS, Packaging: Box, Package / Case: Square 37.5mm, Tabs, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Surge: 40 kA, Energy: 310J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225.5 V, Varistor Voltage (Min): 184.5 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V.
Weitere Produktangebote B72240L0131K102
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72240L0131K102 B72240L0131K102 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Strap_LS40.pdf Varistors 130VAC 10% 40mm High E