Produkte > TDK > B72240L0231K102
B72240L0231K102
B72240L0231K102 TDK
SIOV_Strap_LS40.pdf
Hersteller: TDK
Description: VARISTOR 360V 40KA SQUARE 37.5MM
Packaging: Box
Package / Case: Square 37.5mm, Tabs
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Surge: 40 kA
Energy: 460J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 396 V
Varistor Voltage (Min): 324 V
Varistor Voltage (Typ): 360 V
Maximum AC Volts: 230 V
Maximum DC Volts: 300 V
auf Bestellung 111 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72240L0231K102 TDK
Description: VARISTOR 360V 40KA SQUARE 37.5MM, Packaging: Box, Package / Case: Square 37.5mm, Tabs, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Surge: 40 kA, Energy: 460J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 396 V, Varistor Voltage (Min): 324 V, Varistor Voltage (Typ): 360 V, Maximum AC Volts: 230 V, Maximum DC Volts: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72240L0231K102 B72240L0231K102 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Strap_LS40.pdf Varistors 230VAC 10% 40mm High E
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B72240L0231K102 B72240L0231K102 Hersteller : TDK SIOV_Strap_LS40.pdf Varistors 230VAC 10% 40mm High E