Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72240L0681K102
B72240L0681K102
B72240L0681K102 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Strap_LS40.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 680VRMS 40MM W/STR TABS
Packaging: Bulk
Package / Case: Square 37.5mm, Tabs
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Surge: 40 kA
Energy: 1100J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.21 kV
Varistor Voltage (Min): 990 V
Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV
Maximum AC Volts: 680 V
Maximum DC Volts: 895 V
auf Bestellung 263 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72240L0681K102 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 680VRMS 40MM W/STR TABS, Packaging: Bulk, Package / Case: Square 37.5mm, Tabs, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Surge: 40 kA, Energy: 1100J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.21 kV, Varistor Voltage (Min): 990 V, Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV, Maximum AC Volts: 680 V, Maximum DC Volts: 895 V.
Weitere Produktangebote B72240L0681K102
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72240L0681K102 B72240L0681K102 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Strap_LS40-1317174.pdf Varistors 40mm / 680v