Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72250L0441K100
B72250L0441K100
B72250L0441K100 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Strap_LS50.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 715V 75KA DISC 57MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 57mm
Mounting Type: Bolt Mount
Current - Surge: 75 kA
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Energy: 1580J
Varistor Voltage (Max): 786.5 V
Varistor Voltage (Min): 643.5 V
Varistor Voltage (Typ): 715 V
Maximum AC Volts: 440 V
Maximum DC Volts: 585 V
Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72250L0441K100 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 715V 75KA DISC 57MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 57mm, Mounting Type: Bolt Mount, Current - Surge: 75 kA, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Energy: 1580J, Varistor Voltage (Max): 786.5 V, Varistor Voltage (Min): 643.5 V, Varistor Voltage (Typ): 715 V, Maximum AC Volts: 440 V, Maximum DC Volts: 585 V, Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72250L0441K100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72250L0441K100 B72250L0441K100 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Strap_LS50.pdf Varistors 440VAC 10% 50mm High E