Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72510T0250K072
B72510T0250K072 EPCOS - TDK Electronics
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 39V 80A 0805
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 80 A
Energy: 0.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72510T0250K072 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 39V 80A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 80 A, Energy: 0.3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 42.9 V, Varistor Voltage (Min): 35.1 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum AC Volts: 25 V, Maximum DC Volts: 31 V.
Weitere Produktangebote B72510T0250K072
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72510T0250K072 B72510T0250K072 Hersteller : EPCOS / TDK Varistors 0805 25V 80A 250pF