Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72527C3140K000
B72527C3140K000
B72527C3140K000 EPCOS - TDK Electronics
leaded_series_shcv.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 200A RADIAL DISC
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 220000 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72527C3140K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 200A RADIAL DISC, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 220000 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72527C3140K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72527C3140K000 B72527C3140K000 Hersteller : EPCOS / TDK leaded_series_shcv.pdf Varistors 14V 200A 220000pF