Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72530V0140K062
B72530V0140K062
B72530V0140K062 EPCOS - TDK Electronics
Standard_series.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 400A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Energy: 1.5J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72530V0140K062 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 400A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Energy: 1.5J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V.