Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72542V3300K072
B72542V3300K072 EPCOS - TDK Electronics
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 47V 1.2KA 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1.2 kA
Energy: 12J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 34 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72542V3300K072 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 47V 1.2KA 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1.2 kA, Energy: 12J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 51.7 V, Varistor Voltage (Min): 42.3 V, Varistor Voltage (Typ): 47 V, Maximum AC Volts: 30 V, Maximum DC Volts: 34 V.
Weitere Produktangebote B72542V3300K072
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72542V3300K072 B72542V3300K072 Hersteller : EPCOS / TDK tdk_epcos23921-1.pdf Varistors 34 VDC 12J 77V-CL 1200A PK