Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72580E3140S272
B72580E3140S272
B72580E3140S272 EPCOS - TDK Electronics
Automotive_series.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 24.5V 800A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Energy: 2.4J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 28.18 V
Varistor Voltage (Min): 20.83 V
Varistor Voltage (Typ): 24.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 7000 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72580E3140S272 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 24.5V 800A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 800 A, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Energy: 2.4J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 28.18 V, Varistor Voltage (Min): 20.83 V, Varistor Voltage (Typ): 24.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 7000 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote B72580E3140S272
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72580E3140S272 B72580E3140S272 Hersteller : EPCOS / TDK Automotive_series.pdf?ref_disty=digikey Varistors 1812 14Vrms 5A