Produkte > EPCOS / TDK > B72580T0600S172
B72580T0600S172
B72580T0600S172 EPCOS / TDK
Surge_protection_series.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors CT1812S60AG2
auf Bestellung 23345 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72580T0600S172 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 100V 400A 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 2.2J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 119 V, Varistor Voltage (Min): 81 V, Varistor Voltage (Typ): 100 V, Maximum AC Volts: 60 V, Maximum DC Volts: 85 V, Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72580T0600S172
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72580T0600S172 B72580T0600S172 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Surge_protection_series.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 100V 400A 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 2.2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 119 V
Varistor Voltage (Min): 81 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz