Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72587E3140S200
B72587E3140S200
B72587E3140S200 EPCOS - TDK Electronics
Leaded_series_SHCV.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: TVS DEVICE MIXED TECHNOLOGY 40V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Technology: Mixed Technology
Voltage - Clamping: 40V
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72587E3140S200 EPCOS - TDK Electronics
Description: TVS DEVICE MIXED TECHNOLOGY 40V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Technology: Mixed Technology, Voltage - Clamping: 40V, Part Status: Active, Number of Circuits: 1.
Weitere Produktangebote B72587E3140S200
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72587E3140S200 B72587E3140S200 Hersteller : EPCOS / TDK Leaded_series_SHCV.pdf Varistors 14V 800A 470000pF