Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72590T0110S160
B72590T0110S160
B72590T0110S160 EPCOS - TDK Electronics
Standard_series.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 18.5V 20A 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.0075J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 21.28 V
Varistor Voltage (Min): 15.73 V
Varistor Voltage (Typ): 18.5 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72590T0110S160 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 18.5V 20A 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.0075J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 21.28 V, Varistor Voltage (Min): 15.73 V, Varistor Voltage (Typ): 18.5 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote B72590T0110S160
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72590T0110S160 B72590T0110S160 Hersteller : EPCOS / TDK Standard_series.pdf Varistors 0402 11V RMS 20A