Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72650M0170K093
B72650M0170K093
B72650M0170K093 EPCOS - TDK Electronics
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 27V 100A 2SMD JLEAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 29.7 V
Varistor Voltage (Min): 24.3 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
Capacitance @ Frequency: 1200 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72650M0170K093 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 27V 100A 2SMD JLEAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 29.7 V, Varistor Voltage (Min): 24.3 V, Varistor Voltage (Typ): 27 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 22 V, Capacitance @ Frequency: 1200 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72650M0170K093
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72650M0170K093 Hersteller : EPCOS / TDK Varistors 17VAC 10% 3225mm