Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B81141C1224M000
B81141C1224M000
B81141C1224M000 EPCOS - TDK Electronics
B81141.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 20% 440VAC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 440V
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)
auf Bestellung 546 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B81141C1224M000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 20% 440VAC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 440V, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B81141C1224M000 Hersteller : EPCOS / TDK tdk_07022018_B81141.pdf Safety Capacitors 0.22 uF 1000V 0.05 0.05 Tol. C0G