Produkte > EPCOS / TDK > B84103S0001A060
B84103S0001A060
B84103S0001A060 EPCOS / TDK
B84103-1527378.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Power Line Filters 6A 115/250V 2-LINE
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84103S0001A060 EPCOS / TDK
Description: LINE FILTER 250VAC 6A CHASSIS, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, UL, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 6 A.
Weitere Produktangebote B84103S0001A060
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84103S0001A060 B84103S0001A060 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B84103.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 6A CHASSIS
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, UL
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 6 A