Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84114D0000A060
B84114D0000A060
B84114D0000A060 EPCOS - TDK Electronics
B84114D.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 6A CHASS
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Termination Style: Quick Connect
Applications: Medical
Approval Agency: CSA, ENEC, UL
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 6 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84114D0000A060 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 6A CHASS, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Quick Connect, Applications: Medical, Approval Agency: CSA, ENEC, UL, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 6 A.
Weitere Produktangebote B84114D0000A060
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84114D0000A060 B84114D0000A060 Hersteller : EPCOS / TDK B84114D.pdf Power Line Filters 6A 115/250V 2-LINE