Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84142A0180S081
B84142A0180S081
B84142A0180S081 EPCOS - TDK Electronics
B84142A_C_J_S081.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FLTR 800VDC 180A CHASS MNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Converter
Approval Agency: cUL, cUR, UL,UR
Voltage - Rated DC: 800V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 180 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84142A0180S081 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FLTR 800VDC 180A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Converter, Approval Agency: cUL, cUR, UL,UR, Voltage - Rated DC: 800V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 180 A.
Weitere Produktangebote B84142A0180S081
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84142A0180S081 B84142A0180S081 Hersteller : EPCOS / TDK B84142A_C_J_S081.pdf Power Line Filters 2-LINE EMC FILTER 180A; 1000VDC