Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84142C1600S081
B84142C1600S081
B84142C1600S081 EPCOS - TDK Electronics
B84142A_C_J_S081.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 1500VDC 1.6KA CHASS
Packaging: Bulk
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Converter
Approval Agency: cUL, cUR, UL,UR
Voltage - Rated DC: 1500V (1.5kV)
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 1.6 kA
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84142C1600S081 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 1500VDC 1.6KA CHASS, Packaging: Bulk, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Converter, Approval Agency: cUL, cUR, UL,UR, Voltage - Rated DC: 1500V (1.5kV), Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 1.6 kA.
Weitere Produktangebote B84142C1600S081
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84142C1600S081 B84142C1600S081 Hersteller : EPCOS / TDK B84142A_C_J_S081.pdf Power Line Filters 2-LINE FILTER 1600A 1500Vdc