Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84142J0180S081
B84142J0180S081
B84142J0180S081 EPCOS - TDK Electronics
B84142A_C_J_S081.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILT 1KVDC 600VAC 180A CHAS
Packaging: Box
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Photovoltaic Inverter
Approval Agency: cUR, UR
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Voltage - Rated AC: 600V
Current: 180 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84142J0180S081 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILT 1KVDC 600VAC 180A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Photovoltaic Inverter, Approval Agency: cUR, UR, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Voltage - Rated AC: 600V, Current: 180 A.
Weitere Produktangebote B84142J0180S081
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84142J0180S081 B84142J0180S081 Hersteller : EPCOS / TDK B84142A_C_J_S081.pdf Power Line Filters 2-LINE EMC FILTER 180A ; 1000VDC