Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84143B0012R000
B84143B0012R000
B84143B0012R000 EPCOS - TDK Electronics
B84143B_R000.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 440V/250VAC 12A CHAS
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Voltage - Rated AC: 440V, 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 12 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143B0012R000 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 440V/250VAC 12A CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Voltage - Rated AC: 440V, 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 12 A.