Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84143B0150S020
B84143B0150S020
B84143B0150S020 EPCOS - TDK Electronics
B84143B_S020_S024.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 530/310VAC 150A CHAS
Packaging: Tray
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: cUR, UR
Voltage - Rated AC: 530V, 310V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 150 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143B0150S020 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 530/310VAC 150A CHAS, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: cUR, UR, Voltage - Rated AC: 530V, 310V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 150 A.
Weitere Produktangebote B84143B0150S020
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143B0150S020 B84143B0150S020 Hersteller : EPCOS / TDK B84143B_S020_S024.pdf Power Line Filters 150A 530/310V 3-LINE