Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B84143B0180S024
B84143B0180S024
B84143B0180S024 EPCOS - TDK Electronics
B84143B_S020_S024.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 690/400VAC 180A CHAS
Packaging: Bulk
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Post, Threaded Post (M10)
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: cUL, UL
Voltage - Rated AC: 690V, 400V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 180 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B84143B0180S024 EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 690/400VAC 180A CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Post, Threaded Post (M10), Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: cUL, UL, Voltage - Rated AC: 690V, 400V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 180 A.
Weitere Produktangebote B84143B0180S024
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B84143B0180S024 B84143B0180S024 Hersteller : EPCOS / TDK B84143B_S020_S024.pdf Power Line Filters 180A 690/400V 3-LINE